The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мяуу

Go down 
АвторСъобщение
тори ториейро
Вампир, Пророкуване
Вампир, Пророкуване



Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Дарба : ***
Female Aries Rat
Брой мнения : 11
Рожденна дата : 13.04.1996
Присъединил/а се : 19.08.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Тори Ториейро
Години на героя: 21 човешки години, 200 вампирски години
Вид на героя: Вампир

Мяуу Empty
ПисанеЗаглавие: Мяуу   Мяуу I_icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:30 pm

Понеже знам какви въпроси най - често ще ме питате ще отговоря преди още да сте ми ги задали. Нали все пак съм пророк! ^^

Записах се за предмета, но не си виждам името. - Е, ще го видиш, ако аз видя кой се е записал.
Пратих си урока и домашното преди няколко дни, а още нямам оценка. - Ми браво, умно детенце си. Ще си я видиш след като го видя тва. *смиг*
Профиесуркиее, наваксванията къде ги искате? - Милоо, има лични съобщения. Дай там пък ще видим после.
Ще получа ли Отличен? - малко щоколад и ако щеш 7 ще ти пиша.


Само за сведения - Професорката не е подкупна! *долна лъжа*
Върнете се в началото Go down
 
Мяуу
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: The Lost Academy... :: Пети етаж :: Пророкуване-
Идете на: