The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Концерти < 33

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейдж Оувърдоус
Вампир
Вампир
Рейдж Оувърдоус


Гадже : ***
Домашен любимец : Черна персийска котка; Рейнбъл
Брат/Сестра : ***
Родители : Роланд Оувърдоус; Менъс Блейн Оувърдоус
Дарба : ***
Female Leo Rat
Брой мнения : 23
Рожденна дата : 20.08.1996
Присъединил/а се : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.
Работа/Хобита : havin` fun [sun]

Герой
Име на героя: Рейдж Оувърдоус
Години на героя: 16 години
Вид на героя: Вампир

Концерти < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Концерти < 33   Концерти < 33 I_icon_minitimeПет Юли 30, 2010 6:50 pm

addiction. < 3

Много обичам да ходя на концерти... После всичко те боли и не можеш да ходиш, но си супер свеж и се чувстваш невероятно. Първият ми концерт беше когато бях 4ти клас ;дд и беше на Iron Maiden. Иначе съм била на Deep Purple (гиганти!!), Metallica < 33, Tarja Turunen (страшно талантлива е, просто, спиращ дъхът глас има), Jetro Tull (този концерт си има история...), Haggard < 33 (симпфоничен метъл, почти неизвестни са) и AC/DC < 3333333.
Най-ужасният концерт беше на Jetro Tull, просто защото организацията беше отвратителна. Иначе музиката беше невероятна. До тогава не бях слушала рок музика с флейта (:
Най-добра беше организацията на AC/DC, разбира се. (: Няма по-жесток концерт. Въпреки че на следващият ден имахме спортен празник. ;D [бях като повехнала марулка на спортният празник]
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Концерти < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти < 33   Концерти < 33 I_icon_minitimeСъб Юли 31, 2010 5:21 pm

Ех... Аз пък, като неука, съм била само на два концерта, ама на рождения ден на Сити... Rolling Eyes Първия път беше забавно, хората хвърляха вафли и нескафе, ама втория път беше тъпо.
Иначе, когато AC/DC бяха тук, аз бях в Бургас и така или иначе нямаше как да отида. Пък после на 22. и 23. юни също ми се ходеше, ама нямаше откъде да намеря толкова пари... Но пък една приятелка беше тогава, и двата дена. На 24. като дойде, едвам говореше, беше нещо между шепнене и грачене... xD
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Рейдж Оувърдоус
Вампир
Вампир
Рейдж Оувърдоус


Гадже : ***
Домашен любимец : Черна персийска котка; Рейнбъл
Брат/Сестра : ***
Родители : Роланд Оувърдоус; Менъс Блейн Оувърдоус
Дарба : ***
Female Leo Rat
Брой мнения : 23
Рожденна дата : 20.08.1996
Присъединил/а се : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.
Работа/Хобита : havin` fun [sun]

Герой
Име на героя: Рейдж Оувърдоус
Години на героя: 16 години
Вид на героя: Вампир

Концерти < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти < 33   Концерти < 33 I_icon_minitimeСъб Юли 31, 2010 9:26 pm

На мен на София Рокс < 3 ми се ходеше супер много, но аз ходя с нашите така или иначе и решихме, че аз два дни на крака няма да издържа. Иначе, една приятелка (Гери) ходи заедно с още няколко човека. И тя нямаше пари и продавахме някакви златни неща... Златото се оказа бая скъпо о.0
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Концерти < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерти < 33   Концерти < 33 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Концерти < 33
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: Fun House... :: Музиката-
Идете на: