The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Домът на сем. Монтгомъри

Go down 
АвторСъобщение
Ариа Монтгомъри
Полу-паднал ангел; ученичка
Полу-паднал ангел; ученичка
Ариа Монтгомъри


Гадже : ***
Домашен любимец : Бразилска боа удушвач; Селен
Брат/Сестра : ***
Родители : Дийн Кристъл; Емили Монтгомъри
Дарба : ***
Female Taurus Rat
Брой мнения : 32
Рожденна дата : 24.04.1996
Присъединил/а се : 05.06.2010
Възраст : 27
Местожителство : Лондон, Англия
Хумор : Да свършиш нещо? Това е лесно! Трудното му е да го свършиш по най- лесният начин, който е невъзможен!

Герой
Име на героя: Ариа Атенодора Монтгомъри
Години на героя: 16 години
Вид на героя: Полу-паднал ангел

Домът на сем. Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на сем. Монтгомъри   Домът на сем. Монтгомъри I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 12:31 am

Къщата, в която живеем аз и майка ми е голяма и представлява по- скоро старинен замък. Има красива градина и много стаи. На първият етаж се намира входната зала, трапезарията за специални случаи, трапезарията, в която обикновено се храним аз и майка ми, всекидневната и банята на първият етаж. На вторият етаж се намира моята спалня, спалнята на майка ми и още множество спални за гости. На следващите етажи положението е същото, но на последният се намира нашата огромна библиотека. Всички стаи в къщата са в старинен стил, за да подхождат на замъка. Имаме красиво езеро с един черен и един бял лебед в него.
Върнете се в началото Go down
 
Домът на сем. Монтгомъри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домът на Катрин Шер
» Ариа Монтгомъри
» Спалнята на Ариа Монтгомъри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: Извън Академията... :: Домовете ни-
Идете на: